Google Ads Yönetimi

Google Ads Yönetimi
Google Ads Yönetimi

İnternet arama motoru olan Google da artık üst sıralarda yer alarak web sitenizin marka değerini yükseltebilirsiniz. Nasıl mı? Google Adwords elbette ki. İnternet sitelerinin en temel amacı farklı kesimlerden farklı kullanıcılar kazanarak rakiplerine fark atmaktır. Kaliteli ve kusursuz bir web sitesine sahip olduktan sonra Google Adwords yani paralı reklam hizmetleri sayesinde bütçenize göre üst sıralarda yer alabilirsiniz. Google Ads Yönetimi profesyoneller tarafından ele alınmalıdır çünkü hangi anahtar kelimelerin hangi algoritma üzerinden yapılacağı ve bütçenin belirlenmesi uzmanlık istemektedir.

Google Adwords Yönetimi konusunda yıllardır hizmetler sunan firmamız sizlerin bütçesine en uygun ve kalıcı başarılar elde edebileceğiniz yöntemler izlemektedir. Google reklamları birçok farklı platformda yer alır, örnek olarak Youtube video izlerken bile reklam karşımıza çıkabilir. Aynı şekilde Google da arama yaptığımızda üst sayfalarda reklamlı web siteler çıkar. İşte bu durum reklam algoritması ile alakalıdır, sizler için en uygun platformu seçeceğimizden hiç şüpheniz dahi olmasın.

Google Ads Yönetimi Siteye Ne Katar?

Web siteniz hangi alanda olursa olsun, sektörünüzün belli başlı kuralları ve rakipleri olacaktır. Rakiplerinizi geçmek ve marka değerinizi artırmak aslında sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Google Adwords Yönetimi bizlere bu konuda yardım eder, Özellikle de kısa süreli bir başarı elde etmek istiyorsanız bu sistem tam size göre. Google paralı reklam hizmeti web sitenizi arama motorlarında üst sıralarda olmasını sağlar. Sitenize farklı farklı kesimden kullanıcının ulaşmasını sağlar, aslında sitenizin seo açısından belli noktalara gelmesine yardım eder. Google paralı reklam doğal backlink olarak ifade edilebilir, Çünkü hizmeti bizzat bizlere Google veriyor.

Google Paralı reklamın web sitelerine faydalarını şimdi sizler için listeleyelim;

  • Yeni olsa da web sitenizi arama motorlarında zirvede tutar.
  • Sitenizin hit oranı artar, buna bağlı olarak gelirleriniz artar.
  • Sitenizin marka değeri artar.
  • Sitenizin indekslenme süresini kısaltır
  • Sitenizin seo puanını yükseltir.

Web sitelerini arama motorlarında kalıcı olarak üst sıralara taşıyan şey seo uyumlu makalelerdir. Ancak seo uyumlu makaleler doğal olduğu için kısa süre içerisinde sizleri ilk sıralara taşıyamaz. Zamanla web sitenizin ilk sayfada yer almasını sağlar ancak Google Adwords ’ten farkı kalıcılığıdır. Daha az ücret ödeyerek bu şekilde hem kısa hem de uzun dönemli çalışmalar yapabilirsiniz.

Google Adwords Sistemi Nasıl Çalışır?

 

Google Adwords sizlere çalışacağınız anahtar kelimeler üzerinden reklam verme şansı tanır. Şimdi örnekler halinde sizlere bu sistemi anlatalım. Seo uyumlu içerik firmamızdan örnek verirsek, bu sisteme kayıtlı olan bizler en iyi ve rekabetin en fazla yaşandığı bir anahtar kelime seçmeliyiz. Neden mi? İnsanlar en çok neyi aratıyorsa bizleri bulması da o kadar kolaylaşacaktır. Şimdi tablomuzda yer alan unsurları tek tek inceleyelim.

Başlık Tıklanma Sayısı(Aylık) Ücret
Seo uyumlu makale 10 bin- 100 bin 2.55 TL
Seo uyumlu içerik 1000 – 10 bin 1.24 TL

 

Firmamız ile ilgili iki anahtar kelime belirlenmiştir, bizler bu durumda Seo uyumlu makaleyi seçmeliyiz. Ancak Seo uyumlu makalenin ücreti rekabet fazla olduğu için daha yüksek bu durumda iyi bir bütçe analizi yaparak işe girmekte fayda var. Tıklama sayısına göre ücret ödediğiniz için Google Adwords Yönetimi sürecinde günlük, haftalık ve aylık planlar vardır. Firmamız sürekli olarak analiz yaparak sizler için en uygun fırsatları yaratmaktadır. En doğru başlıkların en doğru saatlerde internet üzerinde yer alması konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Google paralı reklam hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.